Noizy të premten publikon këngën e re

By

Para pak dite ka lansuar albumin e tij më të ri që titullohet Epoka.

Mirëpo, duket Noizy nuk është mjaftuar me aq dhe ka gati një tjetër bashkëpunim.

“Black Lamborghini” do të titullohet ky projekt që vjen në bashkëpunim me dy emra të tjerë por që nuk i ka bërë publik.

Kjo këngë do të publikohet të premten./Prive.al

Artikuj të ngjashëm