Noizy sjell projektin e ri ‘Superhot’

By

Noizy, i cili së fundmi është pasivizuar pak nga jeta publike dhe karriera, ka publikuar më në fund këngën e re.

‘Super hot’ titullohet projekti i publikuar në kanalin e reperit në Youtube i cili nuk ka videoklip por është në versionin me tekst.

Duket se ky projekt është parapërgatitje për sezonin veror.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm