Noizy publikon ‘Rapstar’: Një këngë dedikuar vetes!

By

Lideri i një ndër grupeve më të njohura shqiptare, Noizy ka publikuar këngën e tij më të re ‘Rapstar’, ashtu siç e kishte paralajmëruar.

“M’thirrin krejt rapstar’ – është një nga fjalitë që dëgjon më shumë brenda këtij produksioni të krijuar nga Elgit Doda e me klip të Max Production.

Një beat 100% Hip-Hop e ndërsa teksti flet për vetë artistin dhe të arriturat e tij në repin që bën në Shqipëri.

Interesimi për këtë projekt që në start duket të jetë goxha i madh pasiqë ka shënuar shumë klikime që në orët e para të publikimit./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=HD0-tyh2BfE

Artikuj të ngjashëm