Noizy publikon këngën e re me reperin e njohur grek (VIDEO)

By

Është publikuar kënga më e re e Noizyt në bashkëpunim me reperin e njohur grek Snik.

Klipi i këtij projekti është xhiruar në Greqi, dhe tashmë është në youtube ku edhe mund ta shihni.

Ky është dueti i parë mes këtyre dy reperëve edhe pse ata u panë shpesh bashkë në të kaluarën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm