Noizy po zgjeron shtrirjen e tij në biznes

By

Përveçse një reperi tejet i suksesshëm, gjatë viteve Noizy ka dëshmuar se di të jetë edhe burrë biznesi.

Mjafton të shohim linjën e tij të veshjeve “Bloodline”, për të kuptuar nxitjen e tij në këtë fushë.

Reperi ka ndërmend të zgjerojë shtrirjen e tij në biznes dhe materiali i mëposhtëm ju sjell të gjitha detajet e planeve të tij afariste. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm