Noizy para famës –  me balluket e stiluara me “briliantin, nuk do ta njihni

By

Një gjë është e sigurt, ky që do shihni në foto më poshtë është Noizy për shkak se e ka atë hijen e gangsterit që e ka pasur gjithmonë.

Por kush s’e mendonte se ai dukej kështu prapa në vitin 2003.

Reperi i famshëm shqiptar është kthyer prapa në kohë dhe ka publikuar një fotografi nga rinia e tij në Instagram, pavarësisht faktit se nuk po duket si do donte të dukej.

Me balluket poshtë ballit e të stiluara me atë vajin e famshëm “briliantin”, Noizy zor se do njihej në këtë imazh po të mos ishte për ca tipare të fytyrës. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bp1pU2EAeED/

Artikuj të ngjashëm