Noizy nxjerr listat e VIP-ave që i ndihmuan në qëllimin e tij

By

 

Reperi Noizy dihet se është tejet human.

Këtë e ka vulosur sërish me iniciativën më të freskët për t’iu gjendur në ndihmë një familjeje që kishte nevojë për përkrahje financiare në dërgimin e vajzës disa muajshe për shërim jashtë vendit.

Këtë Noizy e ka arritur bashkë me një varg figurash të njohura të cilat i ka falemnderuar publikisht.

Më poshtë shkrimi i plotë i reperit:

Doja te falenderoja miqt e mi me te mire Qe u bashkuan me mua per te kontribuar per transportin e engjullit te vogel ne Rome (Reanta). Ndihem shum krenar qe njoh njerz si ju. Shqiperi / Maqedoni / Mali zi / Kosove. U bashkuam te gjith bashke per 1 qellim dhe ja dolem, gjeja Qe me mbushi syt me lot esht fakti se me kthyet pergjigje te gjith PO per Pune Sekondash, Edhe 1 her ju falenderoj te gjithve:
Blerim Destani Selim Destani: Granit Xhaka: Taulant Xhaka: Zamir Mane: Familja Pacolli: Faton Shoshi:
Saimir Gervalla: Ermal Mamaqi: Altin Sulku:
Victor Vlashi (kompania Helicopter VivaAir): Ervin Cara (Moscow Club): Anxhela Faber (Arkiva Shqip): Kupo Ficic (Holegro): Naim Martinaj: Uke Gjugjaj: Florent Sylmetaj (Passion Club) dhe Shkurte Gashi

Artikuj të ngjashëm