Noizy lëshon pak minuta nga kënga me reperin italian, Ghali (VIDEO)

By

Noizy ka vendosur që këtë verë të sjellë shumë këngë, solo e bashkëpunime.

Mes tyre, ka projekt me reperin më të njohur në Italit, Ghali, me të cilin ka bashkuar forcat për këngën ‘Parku i Lojërave’.

Klipi ka përfunduar dhe pritet që së shpejti të publikohet për publikun. Por deri atëherë, Noizy lëshoi pak minuta nga kënga për të gjithë fansat e tij.

Ai postoi një video në Instagram ku dëgjohet kënga e re.

Para kësaj, reperi nga Shqipëria ka paralajmëruar lansimin e ‘Mirësevini’ – këngë poashtu pjesë e listës së tij për këtë verë./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BkyAh3BlqWm/?taken-by=zinizin

Artikuj të ngjashëm