Noizy konfirmon bashkëpunimin me këngëtaren e famshme shqiptare (VIDEO)

By

Së shpejti vjen një bashkëpunim bombë.

Bëhet fjalë për atë mes Noizyt dhe Dhurata Dorës, lajm i cili shumë herë ka qarkulluar në mediat rozë.

Këtë e ka konfirmuar vet reperi në një intervistë ekskluzive në emisionin NIN në Klan Kosova.

Ndiqeni videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm