Noizy ka gati ‘bombën’ e rradhës!

By

Reperi i njohur, Noizy, ritmin me të cilin e mbylli vitin 2016 pritet ta vazhdojë edhe gjatë këtij viti.

Pas bashkëpunimit mjaft të suksesshëm me reperat nga Gjermania, Zuna dhe Azet, artisti ka gati diçka të re për adhuruesit e tij.

Projekti i ri sipas të gjitha gjasave pritet të titullohet ‘100 Kile’ teksa do të jetë i gatshëm shumë shpejt për publikun.

Shenjat e fundit në rrjete sociale tregojnë se gjthçka është gati në këtë aspekt dhe se shpërthimi i ‘bombës’ së rradhës nga Noizy është thjesht çështje kohe. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm