Noizy ka disa fjalë për bashkëpunimin me Dhurata Dorën

By

Noizy dhe Dhurata Dora, ditë më parë paralajmëruan bashkëpunimin e tyre të përbashkët.

Dyshja kanë publikuar foto nga xhirimet e këngës, e cila pritet të lansohet shumë shpejtë.

View this post on Instagram

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Për këtë projekt Noizy ka disa fjalë për të. Ai përmes një postimi në InstaStory u shpreh “Një gjë po ju them, kënga me Dhurata Dora do shkatërroj klubet e botës, edhe ato që s’din me kërcy, do kërcejnë deri sa t’thyhen, mbajeni mend”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm