Noizy ‘ikën’ për pak kohë…

By

Reperi nga Shqipëria, Noizy, e mbaroi me kaq sezonën…

Gjatë gjithë mujave të nxehtë, artisti ka pasur shumë koncerte anë e mbanë trojeve shqiptare.

Ai solli projekte të reja mes tyre disa bashkëpunime duke veçuar ‘Toto’ që u shëndrrua në megahit, në duet me reperin gjerman Raf Camora.

Sot, Noizy postoi një fotografi në Instagram me përshkrimin: ‘deri herën tjetër’, duke zbuluar se ka nisur pushimet pas një periudhe të lodhshme verore.

Ai nuk e bëri të ditur lokacionin e as nga kush po shoqërohet, megjithatë ajo që dihet është reperi s’do kthehet për koncerte për pak kohë.

Kujtojmë që shumë shpejtë pritet të publikohet bashkëpunimi i tij me Dafina Zeqirin, dhe këtë e kanë konfirmuar të dy duke lëshuar pak nga kënga e re në rrjetet sociale./Prive.al

View this post on Instagram

Until next time

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

Artikuj të ngjashëm