Noizy i kërkon fansave t’i rrahin djemtë e ‘Gjoni Black’ duke i xhiruar?

By

Ka plasur sërish mes Noizyt dhe Gjoni Black.

Mbrëmë vonë përmes postimeve në rrjete sociale është riaktualizuar tensioni.

Pas disa ngacmimeve të reja, Noizy përmes story-ve ka pasur një kërkesë për të gjithë fansat e tij.

Në mënyrë indirekte, ai ka kërkuar që fansat e tij t’i rrahin anëtarët e Gjoni Black ku t’i shohin dhe këtë duke filmuar momentin.

“Amanet me video ku t’mi shohni se pas pandemisë i kap vet” – ka deklaruar mes tjerash Noizy.

E shpejt ka qenë përgjigja e anëtarëve të grupit, përfshirë moderatorin Meriton Mjekiqi duke i thënë se mund ta “takohen ku të do”.

Një intervistë për të gjithë sherrin, ju pret sonte në NIN më Alaudin Hamitin ku Meritoni do të flasë si asnjëherë tjetër për historinë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm