Noizy i bën këtë dhuratë Ledrit

By

Dikur rivalë por tash shokë shumë të mirë, deri në nivelin sa për njëri-tjetrin rezervojnë dhurata.

Ky është raporti sot i reperit Noizy dhe kolegut të tij Ledrit.

Ky i fundit, nga i pari ka pranuar dhuratë veshjet më të reja të koleksionit të fundit nga “Illyrian Bloodline”.

Në postimin e bërë, Ledri është shprehur se është “fresh për verë”.

Mezi presim që t’ia shohim Ledrit veshur gjërat nga “Illyrian Bloodline”. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm