Noizy e quan ‘Diva’ Dafina Zeqirin

By

Dafina Zeqiri dhe Lumi B publikuan dje këngën e tyre të re me titull ‘Kalon’.

Vetëm pas disa orësh, projekti u fshi nga youtube por arriti shpejt të kthehet prapë.

Bashkëpunimi i dy artistëve shumë të suksesshëm u pëlqye nga publiku dhe u shpërnda kudo.

Edhe reperi Noizy e postoi në Instagram madje Dafina Zeqirin e quajti ‘Diva’.

‘Diva u kthye’ shkroi reperi që dikur nuk fliste me këngëtaren./Prive.al

Artikuj të ngjashëm