Noizy e Kallashi bashkohen për…

By

Kohë parase të shndërrohej në fenomen me materialin e emisionit Prive, Donjeta Kosumi – Kallashi ishte shfaqur në një prej videoklipeve të reperit Noizy.

E nga ai moment, valltaren më të komentuar në trojet shqiptare nuk e kemi parë bashkë me Noizyn.

E pas shumë kohës, akulli është thyer sot!

Në disa prej fotografive të postuara në rrjete sociale nga vetë Kallashi, ajo shihet me Noizyn dhe anëtarë të tjerë të labelit në disa xhirime.

Se për çfarë saktësisht bëhet fjalë akoma nuk dihet por kjo mbetet pa dyshim të kuptohet shumë shpejt. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm