Noizy dhe Varrosi sjellin këngë të re

By

Reperët e njohur të labelit “OTR Records”, Noizy dhe Varrosi kanë publikuar së fundmi këngën e tyre më të rem e titull “Big Daddy”.

Kënga është punuar nga Dj Franklin, ndërsa tekstin e saj e kanë shkruar vet reperët.

Klipi :Big Daddy” është xhiruar në Tiranë, gjersa në të nuk mungojnë edhe disa skena ‘të nxehta’, ku reperi shfaqet pranë një femre mjaft atraktive.

Artikuj të ngjashëm