Njoftim i rëndësishëm nga Capital T për ndihmat në Shqipëri (FOTO)

By

Njëri prej bamirësve më të mëdhenj në estradën shqiptare, Capital T, ka bërë një njoftim të rëndësishëm në Instagram lidhur me ndihmat në Shqipëri.

Reperi ka qëndruar dje gjatë gjithë kohës në Durrës dhe Thumanë për t’ju dalë në ndihmë njerëzve në nevojë pas tërmetit të fuqishëm dhe ka hapur edhe dyert e shtëpisë për ata që duan strehim.

Por, ai tha se nuk ka nevojë më për ndihma në depot shtetërore pasi sipas informacioneve të fundit që ka ai, ato po keqpërdoren.

Lexojeni të plotë më poshtë postimin e tij dhe njëkohësisht shpërndajeni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm