Njihuni me Zemrat e Lumi B (FOTO)

By

Reperi Lumi B, ka kohë që është në skenë dhe ka një karrierë të suksesshme muzikore.

Është i dashur për publikun, ndërsa edhe më i dashur në familjen e tij.

Reperi është i martuar dhe ka një djalë, Blinin. Ndërsa krahas angazhimeve, shpesh e shohim në rolin e babait të përkushtuar.

Ditëve që lamë pas, ai ishte me pushime me familjen e tij në një resort në Turqi, ndërsa tani sjellë imazhin më të bukur nga atje.

“Zemrat”, shkruan ai në një fotografi të publikuar në Instagram të gruas së tij Mirandës, dhe vogëlushit Blinit. /Prive.al

Zemrat ❤️

A post shared by LumiB (@lumib) on

Artikuj të ngjashëm