Njihuni me vëllanë e Bebe Rexhës, ai ka një emër tipik shqiptar

By

Familja e këngëtares së famshme në botë, Bebe Rexha, është munduar që me çdo kush t’i ruajë rrënjët shqiptare.

Ata kanë vendosur për fëmijët e tyre emra shqiptarë, Bleta dhe Florent. Nëse nuk e keni ditur, emri i vërtetë i Bebe’s është Bleta, përderisa atë e përdorë si nofkë në muzikë.

Bebe Rexha së fundmi ka ardhur për vizitë në vendin e saj të origjinës dhe nga atje ka publikuar plot fotografi e video.

Por më e rëndësishmja në këto ditë, është se vëllai i saj i vogël e ka ditëlindjen dhe ajo nuk e ka harruar.

E ka uruar të vëllanë Florentin përmes një fotografie në Instagram, ku ai shfaqet si një djalë shumë i pashëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm