Njihuni me vajzën “supersweet” të Stine

By

Rrallë e prezantoi të bijën në publik, mirëpo imazhi i saj i fundit të lë pa fjalë.

Ajo është tejet e ëmbël dhe quhet Estia. Këngëtari Stine është bërë baba në nëntor të vitit të kaluar, duke iu gëzuar shumë ardhjes së vajzës në jetë.

Tani Estia është pesë muajshe dhe duket tejet e lezetshme në një video që Stine ka publikuar në Instagram, me disa filtra të aplikacionit Snapchat.

“Kukulla ime”, ka shkruar ai, si një baba krenar.

#sabukur ka dal #kukullaime #missyouuuuuu

A post shared by Nesti Duka (@stine_records_ed) on

 

Artikuj të ngjashëm