Njihuni me fansen e zjarrtë të Granit Xhakës

By

Vajzat e vogla janë fanset më të lezetshme të futbollit.

Në një të tillë ka hasur futbollisti me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka dhe fotografinë me bukuroshen e vogël të veshur me dresë të Arsenalit, e ka publikuar në profilin e saj të Instagramit, tashmë gruaja e tij Leonita.

Duke i rrethuhar ata të dy me një zemër të kuqe, duket se kjo i ka pëlqyer fort Leonitës.

Ndërsa çifti këto ditë po planifikon edhe ceremoninë e martesës, ngase ditë më parë pamë fotografitë e para të dy të sapomartuarve.

❤️❤️❤️ @granitxhaka #beautiful#mylove#LOVEKIDS?

A post shared by Leonita Lekaj (@__ll.gx__) on

Artikuj të ngjashëm