Njihuni me çiftin nga Zvicra, që u bënë të famshëm me dashurinë e tyre të bukur

By

Dashuria gjithmonë është triumfuese dhe në të gjitha situatat ajo merr simpatinë më të madhe.

Kështu ka ndodhur me çiftin nga Zvicra, që kanë arritur të marrin me qindra mijëra ndjekës në Instagram vetëm duke treguar historinë e tyre të dashurisë.

View this post on Instagram

p ë r g j i t h m o n ë ♥️

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀T U Λ N Λ 💕 (@mr.mrs.aliu) on

Mergime dhe Xhemshit Aliu, janë një çift i martuar me prejardhje nga Maqedonia që prej vitesh jetojnë në Flawil të Zvicrës dhe dyshja çdo moment të jetës së tyre të përbashkët e ndajnë me fansat që nuk janë të paktë në numër.

Ata kanë edhe një vogëlushe me emrin Tuana, e cila është tejet simpatike. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm