Njihuni me ‘bishën’ e Albatrit Muqiqit

By

Një ndër gjërat që ai ka më përzemër, është edhe vetura.

Këngëtari Albatrit Muqiqi ka në pronësi në Range Rover të modeleve më të fundit, dhe duket të jetë tejet krenar me të.

Duke e ditur rëndësinë dhe pasionin që shpesh burrat kanë për veturat, në mesin e tyre hyn edhe Albatriti i cili jo rrallë e ndanë me fansat e tij nga një fotografi të makinës të cilën ai e nget. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm