Njihuni me binjakët më të ëmbël të estradës (FOTO)

By

Fëmijët e tyre bëhen pothuajse po aq të famshëm sa edhe ata vetë.

Por kur janë binjakë, janë edhe më simpatikë.

Sidomos kur kanë një nënë si Teuta Kurti që i veshë e i rregullon me aq stil në ditëlindjen e tyre të parë.

Dari dhe Danah, dy fëmijët e saj janë bërë 1 vjeç dhe është momenti për festën e tyre të parë.

Teuta ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi të binjakëvë të saj simpatikë, që kanë emra të vecantë.

Përvec dy vogëlushëve, këngëtarja ka edhe një vajzë më të madhe me emrin Aya. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm