Njihuni me Amouage – Parfumin luksoz më të pëlqyer në botë

By

Amouage është një fragrancë luksoze ndërkombëtare e krijuar në vitin 1983 në Oman të Emirateve të Bashkuara. Kompania ishte themeluar me kërkesë të Sultan Qaboos nga Prince Sayyid Hamad bin Hamoud al bu Said, dhe që atëherë ka marrë zemrat e miliona përdoruesve.

Aromat e Amouage, Lilac Love dhe Blossom, janë dy nga më të mirat e markës të cilat sigurisht, i gjeni në “Maison de Parfum”.

Për tu njohur më shumë në Amouage, ndiqeni kronikën më poshtë nga Prive:

Artikuj të ngjashëm