Njëra ndër modelet më të paguara në botë, ky është sekreti i linjave të Naomi Campbell

By

Modelja e famshme amerikane Naomi Campbell, u bë lajm për një sekret që ndau me publikun rreth asaj se çfarë ha për ta mbajtur trupin në formë.

Derisa u shfaq në një intervistë, së fundmi, ajo u pyet nëse është e vërtetë që e ka një ditë të javës kur nuk ha asgjë fare dhe agjëron për 24 orë?

Image result for naomi campbell

“Mund të jetë më shumë se një ditë”, ka thënë Naomi. “Unë ha kur më hahet, nuk e lë veten të uritur. Nëse dua që një ditë të mos ha asgjë, e bëj dhe pi vetëm ujë dhe lëng. Varet se si ndjehem. Kur bën shumë vapë, s’më hahet asgjë dhe pi vetëm lëngje”, ka thënë Campbell.

Dhe në fakt, ideja e saj s’është e keqe! Të gjithë mund të rrimë një ditë të tërë pa ngrënë…

Artikuj të ngjashëm