Një xhaxha si Shpat Deda, shihni si e argëton mbesën

By

Shpat Deda, këngëtari shqiptar shumë i dashur nga publiku që nga paraqitja e parë e që kur e kujtojmë në mendje gjithnjë na vie, një djal simpatik, zë i ëmbël, vargje romantike dhe një kitarë.

Edhe pse ka dy vite nga projekti i tij i fundit “Ninullë” dedikuar gjyshes së tij, ai ka qenë aktiv në shfaqjet e tija duke mbajtur turne muzikore nëpër viset shqiptare.

Shpati po ashtu është aktiv edhe në rrjete sociale duke postuar foto e “cover” të këngëve të njohura. Ajo që na morri zemrën ishte videoja ku shfaqet me mbesën e tij Monikën duke lozur e qeshur me të. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm