Një tjetër projekt nga Cricket që do iu ngelet në mendje (VIDEO)

By

Cricket ka lansuar një remix të ri.

Ai u bashkua me artistin nga Shqipëria, Anxhelo Koci për projektin e quajtur ‘Madam’.

Dëgjojeni dhe sigurisht se do iu ngelet në mendje./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm