Një tjetër projekt Don Arbas ft. Lyrical Son?!

By

Në studion e ArbaSound nuk do të punohet vetëm albumi i Leonora Jakupit por edhe shume projekte te tjera. E një ndër ta është edhe një bashkëpunim i Don Arbas dhe reperit Lyrical Son.

Me tekst nga ky i fundit dhe muzikë e përgatitje të tjera nga vete Arbasi kënga ende e patitull pritet të lansohet pas një muaji.

Xhirimet ende nuk kanë filluar edhe akoma nuk është vendosur se cili produksion do ta marë këtë përgjegjësi.  Kënga i përket zhanrit Hip Hop RnB./Prive.al

Artikuj të ngjashëm