Një tjetër martesë sekrete: Kush i dha fund beqarisë këtë herë?!

By

Tabloidet ndërkombëtare u pushtuan sot me lajmin se këngëtarja njohur Lady Gaga është fejuar në fshehtësi të plotë.

Mirëpo, kjo duket të mos jetë i vetmi lajm në këtë aspekt. Sipas Daily Mail, Miley Cyrus ka një javë që është martuar në një martesë tejet sekrete.

E gjitha nisi nga unazat e njëjta që po mbajnë çifti, teksa një burim pranë tyre ka thënë se ata janë shumë të dashuruar dhe dëshirojnë që të jetë bashkë deri në fund të jetës.

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth thuhet se tani janë duke shijuar muajin e mjaltit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm