Një tjetër këngëtare nuk njihet (FOTO)

By

Ishte Flaka Krelani këngëtarja që la pa fjalë me transformimin në fotot e reja të setit të realizuar së fundmi.

Ajo nuk njihej si e transformuar nga zeshkane një bjondinë në stilin e dikurshëm të Marilyn Monroe.

Sidoqoftë, Flaka duket se e ka tërhequr këmbën zvarrë duke u pasuar me të tjera kolege që janë shndërruar për 180 gradë.

E fundit ka qenë Ronela Hajati që ka vendosur paruke të ngjajshme në një prej paraqitjeve të saj të fundit.

Ndryshimi nuk është pëlqyer dhe aq mirëpo i rëndësishëm është fakti që ai përbën diçka të përkohshme. /Prive.al/

@sagerimakeup When blondie meets greenie ?

A post shared by Ronela Hajati (@ronelahajatiofficial) on

Artikuj të ngjashëm