Një tjetër këngëtare feston maturën! (FOTO)

By

Si asnjëherë tjetër, këtë vit shumë këngëtarë shkaku që depërtuan të rinj në skenë zunë vend për ngjarje të veçanta.

Matura dhe semi matura e Kidës respektivisht Endrit paraqitën ngjarje që u përcollën me interes.

E maturën e ka shënuar edhe Zelma artistja e re që jeton në Suedi. Foto nga ky moment i veçantë janë postuar në rrjete sociale.

Zelma Peci që njihet për duetin me Getinjon së fundmi ka nënshkruar kontratë me një label në Suedi. /Prive.al/

 

Screenshot_2016-05-29-21-19-03

Artikuj të ngjashëm