Një tjetër këngëtar shqiptar merr dy dozat e vaksinës

By

Vaksinimi në vendin tonë po vazhdon dhe fytyra publike e radhës që përfundoi inokulimin është Neki Emra.

Përmes një storie të publikuar në Instagram, Neki Emra ndau fotografinë nga momenti i vaksinimit.

Ai gjithashtu bëri thirrje që të gjithë të vaksinohen.

“U kry edhe doza e dytë. Vaksinohuni. Tash me i flak mbrëmjet veç”, shkroi ai në postimin e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm