Një tjetër foto e nxehtë nga Valeri

By

Valer Kolnikaj, ish konkurenti i Big Brother 7 është padyshim njëri ndër figurat më të përfolura në shtyp nga të gjithë banorët e dalë nga ky reality-show.

Secili veprim dhe deklaratë e tij përbën lajm për median rozë dhe ngjall diskutime në opinion.

Pak ditë më parë, Valeri nisi të publikojë foto nga një set të cilin ai e kishte realizuar i zhveshur.

Ky veprim shkaktoi rrëmujë mediatike duke u përfolur gjerë e gjatë. Por Prive, ka siguruar një tjetër foto të nxehtë ku ai shihet duke mbuluar pjesët intime thjesht me një peshqir.

Valeri po dëshmon edhe një herë se është përpos që di se si të fitojë vëmendje, gjithashtu di edhe të thyejë tabu në shqiptari. /Prive.al/

1446836460434

 

Artikuj të ngjashëm