Një tjetër baladë vjen së shpejti nga Yll Limani (FOTO)

By

Para një muaji, Yll Limani lëshoi këngën e re me titull “Vaj” e cila u pëlqye nga publiku dhe mori miliona klikime në youtube.

Direkt pas saj, këngëtari ka vendosur të publikojë edhe një baladë të re e cila titullohet “Harrom”.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ai përmes një fotografie pa asnjë përshkrim të postuar në Instagram.

Përveç titullit, Ylli ka vendosur që mos ta zbulojë datën e publikimit megjithatë bëri me dijë se shumë shpejt do ta shijoni edhe një këngë dashurie./Prive.al

View this post on Instagram

-HARROM-

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

Artikuj të ngjashëm