Një tjetër baladë dashurie vjen nga Irkenc Hyka (VIDEO)

By

Irkenc Hyka sapo publikoi projektin e ri.

Kënga e cila flet për ndarje mbanë titullin ‘Si Un’.

Muzika është realizuar nga vetë artisti ndërkaq për tekstin është përkujdesur Endrit Mumajesi (MUMA).

Videoklipin e realizoi produksioni Imagine.

Irkenci solli goxha shumë projekte gjatë këtij viti dhe ai i kaluari. Por, përveç kësaj, ai punoi shumë këngë edhe për disa artistë të tjerë shqiptarë.

Më poshtë mund ta shihni klipin e ri të tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm