Një teze e përkushtuar si Beatrix Ramosaj (VIDEO)

By

Fëmijet pa dyshim që sjellin gaz dhe hare në familjet e secilit, sidomos kur ata janë të vegjël dijnë të na marrin zemrën me gjestet dhe veprimet e tyre të ëmbla.

Beatrix Ramosaj duet të jetë mjaft mirë e trajnuar për ti bërë për vete bebet.

Këtë e dëshmon një video të cilën e ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram, derisa po kalon kohë mjaft të mirë me mbesën e Albërie Hadërgjonaj, Elektrën.

“Injorojeni zërin e nënës sime” ka shkruajtur Beatrix krahas videos ku shihet mjaft e lumtur duke lozur me Elektran./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm