Një surprizë tejet e ëmbël nga Vesa për Big Bastën

By

Çiftit Big Basta dhe Vesa Luma tashmë i kanë mbetur vetëm pak muaj deri në momentin kur do bëhen prindër.

Në pritjen e ëmbël është Vesa ajo që po përkujdeset për supriza për Geraldin kur pasdite kthehet nga puna.

Ajo në barkun e saj ka shkruar mbishkrimin ‘Të dua baba’ dhe kjo është pëlqyer shumë nga Basta që pa drojë ka puthur stomakun e bashkëshortes.

“Vjen ne shtepi dhe gjen kete surprize! Karikohet zemra 100% me dashuri dhe shikon boten me te bukur dhe pa asnje stres. Nuk ka pengesa por lumturi! E dua familjen time! – ka shkruar ai në imazhin e shpërndarë. /Prive.al/

kida

Artikuj të ngjashëm