Një surprizë e mahnitshme për Remzie Osmanin!

By

Një veturë, darkë apo buqetë me lule ?! Asnjëra nga të përmendurat nuk janë surpriza e menduar për Remzie Osmanin.

Ajo është befasuar nga miqtë familjar me dhurata për një koncert të Adele në Gjermani.

‘Surprize nga miqt tan Bekim Balaj dhe Lira. Te dielen ne koncertin e Adeles dhe ate ne rendin e pare hyyy hyyy VIP. Falemnderit shumë’ – ka shkruar Remzia në profilin e saj në Facebook.

Këngëtarja edhe më parë ka treguar preferencën e saj për këngëtaren e famshme botërore. Me një surprizë të tillë, një tjetër ëndërr po i bëhet realitet. /PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm