Një super dhuratë për vajzën e Edona Llalloshit! (FOTO)

By

Vajza e këngëtares Edona Llalloshi sot ka pranuar një dhuratë tejet të veçantë dhe njëkohësisht shumë luksoze.

Bëhet fjalë për një palë këpucë të markës Christian Louboutin të cilat duken të jenë mahnitëse.

Dhuratën e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale  vetë Edona e cila si përshkrim ka shkruar: ‘Edhe Doa me Louboutin’.

Këngëtarja ka falemnderuar ‘tetën’ Ajshe për dhuratën e rrallë e shumë speciale. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm