Një super blerje luksoze nga Arbnore Ademaj (FOTO)

By

Bukuroshja Arbnora Ademaj dhe pasioni për veturat kanë shkuar gjithmonë bashkë.

Ajo njihet për një flotë luksoze të cilën e ndërron shpesh.

E nuk është dashur shumë kohë që e njejta të ndodh sërish.

Bukuroshja ka ndërruar makinën duke u pajisur me një Range Rover të ri që kap vlerën prej dhjetëra mijëra eurosh.

Lajmin e ka ndarë me ndjekësit në Instagram ku urimet nuk kanë munguar.

Ta gëzojë! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm