Një sekret bukurie! Kjo është arsyeja pse Naomi Campbell nuk ka kondicioner në shtëpi

By

Muajt e verës as nuk do i paramendonim pa kondicionerin tonë të dashur që na mban freskët. Por jo edhe Naomi Campell!

Super-modelja, një nga ikonat e bukurisë që influencoi një industri të tërë, ka mbushur tashmë 50 vjet.

Së fundmi Naomi ka dhënë një këshillë të provuar të bukurisë. Ajo ka zbuluar për “Architectural Digest” gjatë një turneu në shtëpinë e saj në Kenia, se ajo shmang kondicionerët pasi sipas saj ato krijojnë rrudha dhe na bëjnë të dukemi më të vjetra.

Pak ditë më parë. Campbell zbuloi se ishte bërë nënë për herë të parë dhe ajo nuk zbuloi detaje të mëtejshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm