Një rrëfim personal: Arjola Demiri e “O sa mirë” flet për vështirësitë e jetës (VIDEO)

By

Në rolin e Xhbanes në “O sa mirë”, ajo u shndërrua në një personazh shumë të dashur për shqiptarët.

Por aktoren Arjola Demiri, rrallë e kurrë e kemi parë në intervista televizive apo duke shpalosur anën tjetër të saj.

Ajo është nënë e tre fëmijëve ndërsa e ndarë nga bashkëshorti, ka vazhduar t’i rrisë ata dhe njëkohësisht të punojë fort në profesionin e saj.

Këtë javë ajo në Prive rrëfeu jetën jashtë serialit, duke thënë se fëmijët e bëjnë të ndjehet shumë krenare dhe po ashtu, së vështirësitë i ka kaluar! /Prive.al

NDIQENI TË PLOTË INTERVISTËN:

Artikuj të ngjashëm