Një prej meshkujve më të pashëm shqiptar i jep fund beqarisë papritmas

By

Në Shqipëri njihej si Mister por për mbarë trojet shqiptare famën e fitoi në Big Brother me aventurën në edicionin e pestë.

Bëhet fjalë për Ermal Merdanin, njërin prej meshkujve më të pashëm shqiptar i cili i ka dhënë fund beqarisë papritmas dhe pa shumë zhurmë.

Martesa është bërë në një ceremoni të thjeshtë në qendër të Tiranës ku i pranishëm ka qenë edhe kryetari i bashkisë, Erion Veliaj.

Kujtojmë se Ermali gjatë dhe pak edhe pas aventurës në Big Brother ishte në lidhje me banoren tjeter Franceska Jace por gjërat nuk shkuan në drejtimin e duhur dhe Merdani gjeti dikë tjetër. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm