Një pjesëz nga shtëpia luksoze Morena Tarakut – pishina qenka mahnitëse

By

Këngëtarja e modelja kosovare Morena Taraku, ka disa muaj që po jeton në Turqi.

Duke ndjekur karrierë modelimi atje, ajo po jeton në vende mahnitëse luksoze. Këngëtarja ka postuar së fundmi një pjesë nga shtëpia e saj luksoze.

Një pishinë fantastike jashtë, e ndriçuar dhe e rregulluar me shumë shije, është kjo një pjesë e shtëpisë së Morenës.

Gjithsesi, këngëtarja po ashtu ka thënë se është fejuar duke publikuar një unazë diamanti në gishtin e saj, e duke thënë: “I thash po”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm