Një pjesë për të cilën s’flet: Reperi S4MM, me të dashur apo jo? (VIDEO)

By

Doli befasishëm në skenë duke marrë shumë shpejt zemrat e publikut.

Djaloshi nga Tetova S4MM iu fut muzikës me shumë dyshime, megjithatë gjeti përkrahje dhe shpërtheu në këtë industri që shpesh di të tregohet e pamëshirshme me artistët e rinj.

Në një intervistë të dhënë për Prive në javën që e lamë pas, ai ka folur për disa aspekte të jetës së tij si fama, koncertet, bashkëpunimet dhe bashkëpunëtorët e ngushtë.

E përveç këtyre, edhe për dashurinë të cilës ai i këndon në këngën e tij të fundit.

S4MM për Prive tregon nëse është i dashuruar apo ende jo dhe nëse ka ndonjë vajzë që është afër t’ia fitojë zemrën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm