Një pjesë nga klipi i Erës dhe Norës – njëra nga motrat ngrihet në statujë!

By

Dy motrat e famshme, Nora Istrefi dhe Era Istrefi, po sjellin bashkë një këngë dhe xhirimet e klipit tani duket se kanë përfunduar.

Dyshja e njohur po sjellin këngë bashkë ndërsa tashmë janë publikuar disa nga fotografitë se si motrat do të duken në klipin e përbashkët.

View this post on Instagram

Guess what this look is for? 🤷🏼‍♀️

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Këngëtaret kanë xhiruar klipin nën regjinë e artistit kosovar Astrit Ismajli, ndërsa meqë kemi këtë bashkëpunim, duket se do kemi një klip shumë interesant.

View this post on Instagram

Statue of tiredness 💤

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Është Era ajo që ka publikuar disa imazhe nga klipi, ky shihet e vendosur në një statujë dhe e ngujuar aty.

“Statuja e lodhjes”, ka shkruar këngëtarja, derisa imazhet janë mjaft interesante, e mezi po presim ta shohim se si do jetë produkti final…

View this post on Instagram

🎬🎼🙊

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm