Një parajsë bukurie – Vjosa Metaj inauguron studion e saj të re

By

E gjitha filloi nga një kanal i thjeshtë në platformën Youtube – ku Vjosa Metaj demonstronte aftësitë e saj të grimit që t’i shkarkonte në Youtube.

Kjo ishte rreth vitit 2013, kur kanali Angel Makeup Studio filloi të sillte për shikuesit dhe të pasionuarit pas grimit, video profesionale të grimeve të bukura e kreative dhe teknika të ndryshme aplikimi.

Me suksesin që pati profesionalisht, Vjosa u specializua edhe me një fushë tjetër që po merr shumë vëmendje , në micro-bladding të vetullave duke mos lënë anash edhe fushat e tjera të estetikës.

Dje, me 18 tetor mes kolegë, miq e të famshëm, Vjosa Metaj inauguroi studion/akademinë e re, interieri i së cilës i ngjan një parajse të vërtetë. /Prive.al

View this post on Instagram

ANGEL Studio • Academy #beautyofangel

A post shared by Angel | Studio • Academy (@vjosamakeup_pro) on

Artikuj të ngjashëm