Një natë plot ëndrra për Elhaida Danin (FOTO)

By

Ëndrrën e pjesmarrjës në Eurovison e pati realizuar vitin e kaluar.

Përkundër faktit që paraqitja e saj nuk mori mjaftueshëm vota nga shtetet konkuruese për tu pozicionuar në ndonjë vend të lartë e aq me pak për të fituar, fituesja e “The voice of Italy” pati një këngë mjaft të pëlqyer.

Por cilat janë ëndrrat e radhës të Elhaida Danit? A janë ato të lidhura me Shtetet e Bashkuara të Amerikës?

Këto dilemma vijnë për faktin se këngëtarja së fundmi është mjaft aktive në llogarinë e saj në instagram teksa publikon imazhe nëpër koncerte në shtete të ndryshme si Chicago dhe të tjerë.

Ai i fundit është një fotografi në Nju Jork derisa Elhaida duket të jetë mjaft e ngazëllyer./PRIVE.AL/

12939515_10208625783472288_106797404_n

Artikuj të ngjashëm